Blue Tv

Blu tv
by

Blu Tv

Blu Tv, size istediğiniz yerde ve istediğiniz zamanda sınırsız internet hizmeti sunan bir platformdur. Doğan Tv bünyesinde hayata geçirilen Blu Tv içeriğinde birçok sinema filmine ve diziye, futbol programlarına, yaşam belgesellerine, çocuk programlarına ve canlı yayın programlarına yer vermektedir. Günün dilediğiniz anında dijital olarak sunulan bu hizmete erişim sağlayabilir ve istediğiniz film veya programı seyredebilirsiniz. Sadece internet erişimine açık olan bu kanal, internet bağlantısı olan mobil akıllı telefonlar, tabletler, bilgisayarlar veya akıllı tvler üzerinden erişime açıktır. Blu Tv, yer verdiği birçok sinema filmi ve dizinin yanı sıra, son dönem sadece kendisinin yayın hakkı sahibi olduğu dizi, film ve programlara da ev sahipliği yapmaktadır. Blu tv üyeliği alan izleyicilere, bu kendine özel yayın hakkı olan kaliteli programları ile hizmet vermektedir.

 

Blu Tv Üyeliği Nasıl Yapılır?

Blu Tv aboneliği kredi kartı üzerinden kolayca sağlanabilmektedir. Aktif kullandığınız kredi kartınız varsa, kart bilgilerinizi girerek kolayca üyeliğinizi geçekleştirebilirsiniz. ’de üyelikler aylık olarak yapılmakta ve her ay tekrarlanması gerekmektedir. Bir aylık dönem peşin olarak ödendikten sonra üyelik alınmaktadır. Yani ödeme bir ay kullandıktan sonra değil, bir aylık aboneliğin ilk gününde yapılmaktadır.

Herhangi bir süre taahhütü gerektirmeyen ’den ayrılmak isteyen müşterilere herhangi bir taahhüt ücreti yansıtılmaz. Üyelikten vazgeçerseniz feshetmek için bir sonraki ay üyelik ödemesi yapmamanız yeterli olur. Ancak; kredi kartınız ile çekim yapıldığından, sözleşme feshi bankaya talimat vermeniz gerecektir. Aksi takdirde her ay otomatik olarak  üyelik ücreti, kredi kartınızdan çekilmeye devam eder.  Ay ortasında üyelikten vazgeçmeniz durumunda, yine bankaya talimat vererek bir sonraki ay için üyelik ödemesini durdurursunuz ve içinde bulunduğunuz ayın gün süresi dolana kadar yine ’yi izlemeye devam edersiniz.

Seyir yelpazesinde birden fazla dil seçeneğine sahip olan , yabancı diziler için dublaj seçeneği sunup, dileyen müşterilerine İngilizce alt yazı imkânı da sunmaktadır. Özgür yayıncılık anlayışını benimseyen Blu Tv yayın programlarında herhangi bir sansür uygulamaz. Dağıtıcı firmanın ’ye verdiği sansürlü yayınlarda kendiliğinden sansürlü olarak izleyiciye sunulmaktadır. Sadece internet üzerinden sınırsız erişim hizmeti sunan ve kolay iptal seçeneği ile müşteriye cazip gelen ’ye mevcut interneti ve kredi kartı olan herkes sahip olabilir.

 

Kesintisiz Dizi Ve Film Keyfi İçin Üye Olun

İnternet yayıncılığında en iyi ve kaliteli hizmet anlayışına sahip İp Tv, donmayan yayın kalitesi ve 6mb üzerinde internet hızı olan müşterileri için donmayan yayın seçenekleri ile hizmetlerine devam etmektedir. Mobil uyumlu özelliği sayesinde tablet ve akıllı telefonlardan da giriş yapılabilen İp Tv,  tv ve diğer internet kanallarına da yer vermektedir. Sizde kesintisiz  hizmetine sahip olmak için sitemiz üzerinden kolayca üyeliğinizi alabilirsiniz.

 


Recommended Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek