D Smart Kanalları

D Smart Kanalları
by

D Smart Kanalları

D Smart’ın yayına girdiği yıl, 2007’dır. Bu tarihten itibaren çalışmaya devam eden dijital platform, pek çok farklı içeriğe sahiptir. Bir dijital yayın platformu olarak hizmet veren D Smart uydu üzerinden yayın yapar. Türksat 3A ve Türksat 4A yayınları ile faaliyet gösterir. Bu platformun sunmuş olduğu kanallar, herhangi bir konuda yayın yapıyor olabilir. Yerli yabancı birlikte olmak üzere 300’e yakın kanal ile hizmet verilir. D Smart’ın sahip olduğu bu kanallar; spor, eğlence, yarışma, dizi, film ve benzeri alanlarda yayın yapabilir.

 

D Smart Yayınları Nasıldır?

D Smart’ın sunmuş olduğu kanallar, çok geniş bir içerik kategorisine sahiptir. Aileler için uygun kanallar olabileceği gibi yetişkinler için de özel yayınlar yapılır. Aynı zamanda çocuklara yönelik kanal yayınları da platform içinde mevcuttur. Platformun bazı paketleri bulunur. Eğlence içerikli paketler ve aile paketleri oldukça fazla kullanılır. Bununla birlikte D Smart tarafından spor paketi de kullanıma sunuluyor. D Smart Kanalları Bu sayede çeşitli spor maçları canlı olarak anında izlenebiliyor. D Smart’ın önemli özelliklerinden biri de Türkiye’de HD yayın yapan en fazla kanala sahip olmasıdır. Bu nedenle yayınların çok büyük bir kısmı kaliteli ve net olur. D Smart Kanalları Platformdaki ücretli kanallar için SD yayın imkânı bulunmaz.

 

D Smart Kanallarına Online Erişim

İnternet aracılığı ile D Smart’ın yayınladığı kanallara erişim sağlamak mümkündür. Platformda sunulan kanalların yayınları, birtakım yöntemler ile internet platformuna aktarılır. İnternet protokolü sayesinde de bu yayınlar online olarak da izlenebilir. Buna IP TV hizmeti de denir. Bu hizmet ile D Smart platformu bünyesinde bulunan yayınlar, internet ortamına aktarılır. IP TV genel olarak yayın görüntüsünü ve sesini internet aracılığıyla D Smart Kanalları sunan bir sistemdir. Siteden bu hizmet kullanılarak D Smart’ın yayınları takip edilebilir.

 

D Smart İçin Online Hizmet

Sitemizden birçok kanalın yayınları rahat bir şekilde kullanıcılara ulaştırılıyor. Web adresimize giren ve bizimle iletişime geçen kişiler, kendilerine D Smart Kanalları uygun paketi seçerek üyelik başlatır. Daha sonrasında ise D Smart’ta yer alan bütün kanallar kullanabilir duruma gelir. Hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

 


Recommended Posts

spor
Spor

Mart 11, 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek